Technologia Oxygen
Technologia Oxygen

Firma Jaga słynie z wdrażania innowacyjnych rozwiązań w swoich produktach. Jednym z nich z pewnością jest system Oxygen, który pomoże znacznie odświeżyć powietrze w mieszkaniu. Jaga pozwala na stosowanie tej technologii w swoich grzejnikach, które należą do serii tzw. Low H2O.

Przedsiębiorstwo nazywa ten system „oddychającym grzejnikiem”. Polega on na tym, iż kaloryfer pobiera świeże powietrze bezpośrednio z zewnątrz i wprowadza je do naszego pomieszczenia. Dzięki takiemu zabiegowi, wszystko jest łatwe do utrzymania w czystości, co pozwoli ograniczyć liczbę bakterii. Nie trzeba się obawiać również hałasów z zewnątrz, bowiem te są niwelowane przez specjalny tryb niwelujący „importowane” dźwięki.

Technologia Oxygen - dla szkoły lub biura
Technologia Oxygen - dla szkoły lub biura

Oxygen posiada wiele przydatnych i ciekawych trybów, które znacząco wpłyną na komfort użytkowania. Wśród nich znajdziemy tzw. nocne chłodzenie. Polega ono na tym, iż grzejnik delikatnie wtłacza nowe powietrze do naszego pomieszczenia podczas naszego snu, co wpłynie na jakość oddychania oraz na sen sam w sobie.

W grzejniku z system Oxygen znajdują się filtry, które rozdrabniają lub po prostu usuwają kurze czy pyłki, mogące przypadkowo dostać się wraz z zaciąganym powietrzem. Low H2O oraz Oxygen tworzą razem parę idealną - duża moc grzewcza połączona z innowacyjnym nawiewem powietrza to wszystko, czego potrzebuje odpowiedni grzejnik do domu.

Jak działa Oxygen?
Jak działa Oxygen?
Grzejniki dekoracyjne Jaga
Grzejniki kanałowe Jaga
Grzejniki łazienkowe Jaga
Grzejniki pokojowe Jaga
Grzejniki top Performence

Dystrybutor grzejników JAGA

captcha
Przeładuj

© katalog Jaga - 2015