Technologia DBE
Technologia DBE

Nowoczesne technologie dotykają niemalże każdego aspektu życia codziennego -  w tym oczywiście grzejników. Firma Jaga jest jednym z tych przedsiębiorstw, które nie boją się stawiać na innowacyjne rozwiązania, a takim zdecydowanie jest DBE.

Technologia DBE pasuje do grzejników Jaga, które wykorzystują system Low H2O. Jeśli już masz kaloryfer Jaga z tym systemem, nic nie stoi nie przeszkodzie, aby domówić DBE. Są to specjalne wiatraczki, które wydmuchują ciepłe powietrze do góry (a zimne zasysane jest od dołu), co daje nam w pomieszczeniu lepszą cyrkulację powietrza. Podnosi to moc grzejnika, nie zabierając miejsca w samym pokoju, bowiem DBE znajduje się wewnątrz kaloryfera.

System DBE
System DBE

Ilość wentylatorów zależy od długości grzejnika. Na górze grzejnika znajduje się sterownik, za pomocą którego możemy ustalić tryb pracy, czyli jak szybko mają pracować wiatraczki. Do wyboru użytkownik ma trzy tryby - Standby, czyli czuwanie, Comfort, czyli normalne grzanie oraz Boost, oznaczający 15 minut maksymalnego grzania. Świetnie sprawdza się to w przypadku, gdy chcemy jak najszybciej ocieplić domostwo.

Montaż zestawu DBE
Montaż zestawu DBE

Dzięki zastosowaniu DBE, temperatura zasilania może być mniejsza nawet o 20 stopni Celsjusza, co z kolei też wpływa na szybkość ogrzewania oraz zmniejsza koszty ogólnej eksploatacji systemu cieplnego.

 

Grzejniki dekoracyjne Jaga
Grzejniki kanałowe Jaga
Grzejniki łazienkowe Jaga
Grzejniki pokojowe Jaga
Grzejniki top Performence

Dystrybutor grzejników JAGA

captcha
Przeładuj

© katalog Jaga - 2015