Grzejniki z Low H2O
Grzejniki z Low H2O

Producenci grzejników chcąc zachęcić klientów do zakupu często robią to za pomocą wizualnych fajerwerków, aczkolwiek część z nich zdaje sobie sprawę, że najważniejsze w kaloryferze jest jak największe dawanie ciepła jak najmniejszym kosztem. Firma Jaga często zaskakuje nas swoimi pomysłami w kwestii technologii grzejników i nie inaczej jest w przypadku systemu Low H2O.

Low H2O  to specjalny wymiennik ciepła, zbudowany z miedzianych rur i aluminiowej obudowy. System ten bazuje na niskiej pojemności wodnej dzięki czemu grzejnik szybciej zacznie oddawać ciepło. Co więcej, użytkownik ma większy wpływ na kontrolowanie temperatury, bowiem Low H20 odczuwa np. nagły wzrost temperatury (np. pochodzący od słońca) i dostosowuje grzanie do żądanej przez nas temperatury w pomieszczeniu.

System H2O
System H2O

Grzejniki wykorzystujące te technologię są bardziej ekonomiczne od zwykłych „płytówek”. Dla przykładu - z dwóch grzejników, o tych samych wymiarach, kaloryfer z Low H2O będzie trzykrotnie bardziej wydajny, niż jego tradycyjny odpowiednik. W związku z tym, jeśli szukamy grzejnika o konkretnej mocy, możemy wybrać mniejszy, lżejszy i w efekcie otrzymamy te same rezultaty.

Jaga udziela na swoje produkty z Low H2O aż trzydzieści lat gwarancji, co jest fenomenem na obecnym rynku grzewczym, bowiem często producenci udzielają maksymalnie do dziesięciu. Zakup grzejnika w tej technologii to wydatek na wiele lat ciepła w naszym domu. Kaloryfery firmy Jaga pracująca na bazie systemu Low H2O:

  • Strada
  • Linea Plus
  • Tempo
  • Maxi
  • Knockonwood
  • Play
  • Mini
  • Mini Canal
Jaga Low H2O
Jaga Low H2O

Przy ogrzewaniu podłogowym, częstym mankamentem jest wolne nagrzewanie się  - w tej sytuacji z pomocą przychodzi nam właśnie system Low H2O, który dopasuje odpowiednią temperaturą w dużo szybszym tempie. Jaga stworzyła unikatowy system, nad którym każdy powinien się pochylić i rozważyć zakup grzejnika energooszczędnego, kompaktowego, lekkiego i bardzo wydajnego.

Grzejniki dekoracyjne Jaga
Grzejniki kanałowe Jaga
Grzejniki łazienkowe Jaga
Grzejniki pokojowe Jaga
Grzejniki top Performence

Dystrybutor grzejników JAGA

captcha
Przeładuj

© katalog Jaga - 2015